VEGLA PUNE

1 500 LEK

Shitet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 28 Korr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
shiten vegla pune te ardhura nga gjermania me cmime te arsyeshme qe fillojne me 1500 lek.
per informacion dhe porosi na shkruani ne
what's up dhe viber
00355686454666
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
  Online
00355686454666
Në fillim