Trapan vidator SKIL

2 500 LEK

Shitet nga: 🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪 28 Korr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Shitet trapan me bateri skil 12v pa karikues. karikuesin mund ti pershtatet e baze te voltazhit te baterise.
per me shume informacion na kontaktoni ne
what's up dhe viber
00355686454666
🇩🇪 Made in Germany 🇩🇪
00355686454666
Në fillim