SHITEN KAZANA RAKIE DHE DEPOZITE VERE

Shitet nga: BE SMART Dje 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Lushnjë
-Cisterne vere 10.000lt=100kv me spesor 1cm
Ka qene dhe eshte perdorur te fabrika e veres Lushnje
Rralle ose fare mund te gjendet ne qarkullim nje cisterne me kete spesor!
ÇMIMI 420,000 leke ( kater milion e dyqind mije) i diskutueshem!-Kazan rakie inoksi i bere nga zantcinj vetem per nje qellim(per zjerjen e rakise) duke ditur cilesite e inoksit qe nuk cliron helme si metalet e tjere dhe eshte shume i paster! Kapaciteti rreth 100 litra
Cmimi 22000 ( dyqind e njerzet mij leke) i diskutueshem!
-Kazan rakie Inoks spesor 1cm kapaciteti 500 litra
Çmimi diskutohet!

Mund te shiten te gjitha bashke ose veç e veç per me shume infomacion kontaktoni tek numri ose ne whatsapp.

Ju faleminderit!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim