Set oksigjen saldatori

250 EUR

Shitet nga: Marjusi 14 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet saldatur me oksigjen shum praktike shum ekonomike dhe shum e sigurt
Marjusi
0695232671
Leaflet
Në fillim