Prerse mermeri okazjon

500 LEK

Shitet nga: Genci 27 Korr 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet prerse mermeri me uje shum e mir dhe e mbajtur cmim 500mi shqiptare
Leaflet
Në fillim