PARPLAN PARKET

1 500 EUR

Shitet nga: Parplan 14 Gush 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shes parplan te perdorur vetem 5here mundet te perdoret per parket dhe per cimento te varfer makina esht pefesjonale esht bler ne itali per me shum info tel 0685598760
Parplan
Leaflet
Në fillim