Mokazion matrapik bosch gmbh

350 LEK

Shitet nga: Marjusi 25 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Matrapik me shlica te mlla cekic dhe rrotullim..shitet pef arsye mos perdorimi ..mundesi nderrimi ..cmimi disku
Marjusi
0695232671
Leaflet
Në fillim