masker

0 LEK

Shitet nga: markelian 17 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
maskr per prodhimin e koshave e hedhies se plehut kimik per kosha 300 \\ 400 \\ 500 \\ dhe 600 .kg ideale per ke punon apo riparon mjetet bujqesore cmimi shum i arsyeshem
Leaflet
Në fillim