Makineri

65 000 EUR

77 000 EUR

Shitet nga: Aaa 07 Korr 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shiten 3 makineri 1 higjenike 1 zikzag dhe 1 kartopecet. Te 3 makineri te reja
Leaflet
Në fillim