Makineri per pastrim thundrash

950 EUR

Shitet nga: Agen 03 Pri 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shes mjet pune per patrim dhe mirembajtje thundrash kafshesh (Lop, kuaj etj)
Mjeti eshte ne gjendje te mire pune dhe perdoret cdo dite.
E shes per arsye trasferimi me banim.
Skeleti i ngjitur dhe kallaisur me tuba të trashë 80x60
Kallaisja e të gjithë komponentëve
Baza prej druri
Zinxhiri i mbajtjes pas dhe anësore
Sistem i fiksuar me fikje sigurie (mbrapa dhe levizja pas)
Hapja totale para me kontroll manual dhe e rregullueshme
Ngritja e fiksuar me dru për gjymtyrët e para të kafshës
Tuba anti permbysje.
Agen
Leaflet
Në fillim