Makineri per dyer dhe dritare pvc alumin

0 EUR

Shitet nga: Çlirimi 24 Qer 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Jemi nga kosova shesim makineri te Perdorta per prodhimin e dyer dhe dritarev prodhues gjerman Makineri kemi ne kosove dhe ne Slovaki kontaktoni ne vibere
+383 44 120 110
Leaflet
Në fillim