lavazho dhe fshesa e korentit

75 000 LEK

Shitet nga: klaudi 24 Gush 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shes lavazho 3 fazorshe me fshes korenti dhe pomp grasatimi. arsye emigrimi shum pak e perdorur .cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim