Korrse bari Gjermane e Re

150 EUR

Shitet nga: Korrse bari gjermane 15 Gush 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .
Korrse bari gjermane
0697773150
Leaflet
Në fillim