Gjenerator HYUNDAI HHY 6800 FE-ATS

600 EUR

1 199 EUR

Shitet nga: Gano 16 Shk 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet Gjeneratori HYUNDAI HHY 6800 FE-ATS i ri i sapo ardhur nga italia i shoqeruar me aparat ATS-je.
Gjeneratori eshte me bateri per ndezje automatike si dhe fiket automatikisht te interesuarit te kontaktojne ne cel: 069 76 70 042


Specifikimi:
Tipo Fase Monofase
Monofase KW LTP 5.5 KW
Monofase KVA LTP 6.88 KVA
Monofase KW COP 5 KW
Monofase KVA COP 6.25 KVA
Frequenza Hz 50 Hz
Tensione V 230 V
Configurazione prese N.2 x 230V 2P SCHUKO
Protezione elettrica IP 23
MOTORE
Tipo OHV 4 tempi
Modello HY390
Tipo carburante Benzina
Cilindrata cc 389
Giri motore 3000 giri/min
Capacità Olio 1.1 Lt
Sistema di avviamento Elettrico
ALTERNATORE
Tipo A190, Avvolgimento in rame
Sistema regolatore di tensione AVR
CONSUMI
Consumi 1.39 Lt/h al 50% del carico
Capacità serbatoio 25 Lt
Autonomia 18 h al 50% del carico
Pressione acustica 76 dB(A) a 7 m
Lunghezza 705 mm
Larghezza 525 mm
Altezza 590 mm
Peso a secco 77 Kg
AVR SI
Leaflet
Në fillim