Bordatrice fmb 2400 euro

2 400 EUR

4 200 EUR

Shitet nga: Nardi 05 Pri 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Bordatrice fmb ngjit cdo lloj bordi si dhe drurin
Nuk ka parafreze cmimi 2400€
E gateshme per cdo lloj prove
Programet jane me tac
Leaflet
Në fillim