Art Liner glamour

4 000 EUR

Shitet nga: Franz 19 Tet 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
PMU-3000

Pajisjet standarde per make up permanent , tattoo,laser e pa perdorur me pare

Makinë

Dermograph

Lazer biostimulative (opsional)

Pedale e këmbës

Efektet terapeutike të biostimulimit

Ndalon nga ulcerat, herpes (trajtimi i buzëve) dhe shtetet inflamatore

Redukton ënjtjen post traumatike duke përmirësuar mikrocirkulimin

Përshpejton rigjenerimin e indeve dhe shërimin

Heq skuqje dhe irritime

Syzet mbrojtëse nuk janë të detyruara

birë

Kontroll Speed: 60-170 punctures per sekondë

Thellësia: 0-1mm (rregulluar) saktë në 0,05mm (1 rrotullim = 1mm)

Përsëritja: 0,01 mm

Konfigurimi i moduleve: 1-9 hala (të rrumbullakëta, të sheshta, pjerrta, magnum)

Specifikime teknike:

Paneli i kontrolluar elektronikisht me mikroprocesor

Tabela e ekranit: LCD ekran i fshehur nën xhami (sipërfaqja e sheshtë siguron përdorim të rehatshëm dhe mbron nga papastërtia dhe lagështia)

I lehtë, i qetë, pa nxehje dermograph pa artikuj plastike brenda

Simptomat maksimale të reduktuara të dridhjeve

Frekuenca e vazhdueshme e gjilpërave

Profilet e vazhdueshme të rregullueshme të implantimit të pigmentit

Moduli i thjeshtë që lidh sistemin në dermograph

Moduli i shpejtë dhe sistemi i shkëmbimit të ngjyrave

Operacioni i kontrolluar nga pedali i këmbës

Profili i mbylljes: një kombinim modern i xhamit të ngurtë në frontin me metal dhe bakelite në anën e pasme

Ngjyra: e zezë me shkëlqim në pjesën e përparme dhe mat e zezë në prapa

Plug: evropian / britanik / amerikan
Leaflet
Në fillim