Materiale ndertimi te perdorura

20 000 EUR

Shitet nga: Anton 26 Jan 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Per arsye personale shes.1 kaminçin ford dopio gom vetshkarkuese anash dhe mbrapa me te gjitha letrat e paguara deri ne shtator.
+850mkatror skele italiane
850 puntella italiane
360 cop çelsa kullonash italiane
1000 shpatulla armaturash
Vinç flamur
400mkatror armatura te kompletuara me binar
Betoniere
Badaforma kullonash 50cop
Badaforma 2 m 150 cop.

Leaflet
Në fillim