Inkubator 9000 vez dhe hatsherin 3000 vez

4 200 EUR

Shitet nga: Afrim 09 Gush 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Shes inkubatorin per 9000 vez pulav dhe hatsherin per 3000 vez me mbushje javore nga 3000 vez .jan model vitev 80 , me korrent monofaz dhe punojn shum mir , na kontaktoni ne viber, vatsapp,gjindemi ne kosov rahovec.+383-44149510 apo +383-49149510.viber vatsapp.
Leaflet
Në fillim