Publikuar: Maj 06 2022 07:45

Gjenerator Gjerman 6.5 kva, origjinal model gz390

EUR

Publikuar: Maj 06 07:45
Shikime: 119
Shes Agregatin Gjerman Geko, me motorr japan honda.
Dhez edhe me qeles,
Monofaz dhe trefazor, shum i fuqishem.
Ne gjendje teper te mir,
Vajin e sapo nderruar.
Gjindemi ne Prizren Afer kukesit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
119
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38349858582

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione