Okazion ###!!! STARER PER BATERIT E MAKINES

150 EUR

Shitet nga: Ger 06 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet starer per baterit e makines gjithashtu sherben dhe per te karikuar baterit karikuesi esht ne gjendje sh te mir
Leaflet
Në fillim