Publikuar: Korr 11 2022 03:51

👍👍👍OKAZION MAKITA TRAPAN &VIDHOLOG👍👍👍

EUR

Publikuar: Korr 11 03:51
Shikime: 452
Shiten trapan makita proffesional ne gjendje shum te mir pune trapan dhe vidholog me goditje
Me valixhe dhe karikues origjinal
2 bateri origjinale makita
Trasporti ne gjith shqiperin !!!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
452
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684840920

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione