Publikuar: Qer 28 2022 02:07

👍👍👎MILWAUKEE PROFFESIONAL

EUR

Publikuar: Qer 28 02:07
Shikime: 178
Shitet trapan milwaukee professionale ne gjendje perfket trapani esht brushless pa krbocina model me i ri
Trapani ka bateri 4 amper
Si dhe karikues origjinal
Trapani esht thuajse i ri nuk ka dallim nga i riu
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
178
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684840920

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione