Plumb laser ( laser chalk line )

Shitet nga: Edi Sot 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Plumb laser ( laser chalk line ) , nivel I lehte dhe kompakt , projekton planin laser pingul me sip ne te cilen eshte fiksuar pajisja .cmimi : me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim