Elektropompa uji per kaldaja

Shitet nga: Edi Dje 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Elektropompa uji per kaldaja, 3 fazore si dhe monofaz, te ardhura nga It., ne gjendje te mire,
Me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim