Publikuar: Maj 17 2022 10:17

U shiten faleminderit merrjep.al makineri per marangoza

Publikuar: Maj 17 10:17
Shikime: 9
Okazion shiten makinerit e nje punishte druri per arsye mbyllje bisnesi makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit . Jan 8 makineri filloim nga e para . 1 . frez dhe karrel karreli pret 365 cm pret 45 grad disk para disk . 2 . frez dhe karrel karreli pret 150 cm . 3 . plan 50 cm . 4 . grose 50 cm . 5 . trpian me zinxhirr qe cepon dhe vrymat e celsit dorezes braven dhe pjastren e braves dhe shum lloi cepimesh . 6 . tripan per cepimin e meteshave kanatave dhe shum lloi cepimesh . 7 .
kompresor ajri 200 lt . 8 . radial . 9 . aspirator i fuqishem 3 kilovat 4 kuaj fuqi . Makinerit jan te komletuara me te gjitha lulet e frezes disqe per frezen disqe per karrelin thika plani rezerve thika per grosen rezerv . Makinerit jan te markave italjane dhe gjermane jan te ardhura nga greqia ne 2009 jan shum pak te perorura ktu ne shqiperi . Per me shum iformacione na kotaktoni ne numrin e tel 0692590595 ju faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692590595

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione