Publikuar: Jan 08 2022 03:05

THARESE LAGESHTIE AJRI SUPER E FUQISHME

LEK

Publikuar: Jan 08 03:05
Shikime: 5
Thares Lageshtie Te Ajri SUPER I FUQISHEM ( ARGO )
Paisja eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e paperdorur ( ESHTE I RI ) .
Paisja i pershtatshem per shtepi ose lokale per tharjen e lageshtis te ajrit.
Te interesuarit te me marrin tek 0695277003
Cmimi eshte i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355695277003

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione