sharre fasonerie

22 000 LEK

Shitet nga: edison muskaj Dje 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
shes dy sharra per prerje e rrobes .220 milek te dyja nje eshte 220v dhe tjetra 380.cemimi i diskutushem .
edison muskaj
0693343742
Në fillim