Okazion shiten paisjet e nje punishte druri

Shitet nga: Saimir Sot 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shiten makinerit tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit . Shitet makineri me 5 proces karrel frez plan grose tripan per cepimi e braves deres dhe shum lloi cepimesh . Pivisier . tripan me zinxhirr per cepimin e braves deres dhe shum lloi cepimesh . Makineri automatike per cepimin e gerrilave ose baxhureve qe perdoren per kanata dritare . Sharr shirit Te fuqishme 70 cm pret edhe binar te trash per Cati ka dhe vendin per robot te sheshi ka vrymat per ti montuar robot . frez . kompresor 200 lt . tripan per cepimin e kanatave . Fallsokoft . Disk qe pret me kend te markes bosch . Dhe nje makineri per te perzier pikment ne bojra . Dhe shum vegla dore cdo gje kacavida matrapik seg disk dore frez dore trivio kacavid me ajer shum lule freze shum disqe per karrel shum disqe per frez trivio dore e rrumullakt e madhe makinerit jan te komletuara me lule freze me disqe karreli me disqe freze cdo gje makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit te interesuarit te kontaktoin ne numrin e tel 0692590595 ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim