Okazion shiten makineri per marangoza per arsye mb

Shitet nga: Saimir Sot 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Okazion shiten makinerit e nje punishte druri per arsye mbyllje bisnesi makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit . Makineri me 5 procese 1 gonjaster 2 frez 3 plan 4 grose 5 tripan per cepimin e bravave te dyerve dhe shum lloi cepimesh e kompletuar me lule freze thika plani rezerv dhe disqe per gonjastren . Frez kompresor airi tripan dyeresh tripan per te cepuar kanatat per meteshat pres per presimin e dyerve dhe shun lloi presimesh presa esh mekanike e permasave te meadhe 130 × 245 makinerit jan te markave italjane dhe gjermane shiten dhe morsetat per shterngimin e mobiljeve kur i ngjit me mastic morsetat jan nga permasa me e vogel te permase me e madhe dhe gjithashtu shiten dhe tetera veglat e dores te interesuarit te kontaktoin per me shum iformacione ne numrin e tel 0692921782 ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim