Publikuar: Maj 16 2022 07:49

Okazion shiten makineri mobilerie dhe druri

Publikuar: Maj 16 07:49
Shikime: 16
Okazion shiten makinerit e nje punishte druri makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit punishtja ka kto makineri . 1 . Gonjaster pret 320 cm me dy disqe ka disk para disk pret 45 grad . 2 . Sharr shirit 60 cm . 3 . Frez . 4 . Plan grosen me 3 thika thikat e planit jan 40 cm pllakat e planit ne gjatesi jan 200 cm . 5 . Presa mekanike per presimin e dyerve dhe shum lloi presimesh presa ka kto permasa 120 cm × 240 cm . 6 . Tripan per cepimin e vrymave meteshave te
kanatave dhe per cepimin e vrymave per mbajten e rafteve dhe shum lloi cepimesh . 7 . Kopresor ajri njeri esh 350 litra i mesmi esh 150 litra i vogli esh 24 litra . 8 . Aspirator i fuqishem me 8 thas 4 thas posh 4 thas lart makinerit jan ne pun mund ti provoni makinerit jan te markave italjane dhe gjermane makinerit jan te kompletuara me lule freze thika plani disqe per gonjastren disqe per frezen per me shum iformacione te interesuarit te kontaktoin ne numrin e tel 0692590595 ju faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692590595

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione