Okazion shiten makineri dhe vegla per marangoza

0 LEK

Shitet nga: Saimir Sot 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Okazion makinerit shiten per arsye mbyllje bisnesi . shtiten shum lloi Makineri te ndryshe per marangoza dhe shum vegla dore te ndryshme per marangoza . Makinerit shiten per arsye mbyllje bisnesi . makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit . Shitet makineri me 5 procese
Me 2 motorra trefazor shum shum te fuqishem . Makineria me 5 procese ka kto procese . karrel frez freza esh teper e fuqishme 8000 mij xhiro ne minut plan grose tripan per cepim brava dyersh dhe shum lloi cepimesh . Pivisier . Makineri automatike per cepimin e gerrilave ose baxhureve qe perdoren per kanata dritare dhe per dyer te mbreshme per hotele ose shtepi . kompresor 100 lt . tripan per cepimin e kanatave . Fallsokoft . Disk qe pret me kend . Dhe shum vegla dore cdo gje kacavida matrapik seg disk dore trivio kacavid me ajer frez dore shum e fuqishme dhe shum lule freze per frez dore . shum lule freze per makinerin shum disqe per karrel shum disqe per frez . makinerit jan te komletuara me lule freze me disqe karreli me disqe freze . Dhe shum morseta dore ne permasa te ndryshme permasat nga me e vogla deri ne 250 cm . Makinerit jan te kopletuara me cdo gje makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti ineteresoin blersit . Per me shum iformacjone te interesuarit te kontaktoin ne numrin e tel 0692590595 ju faleminderit
Leaflet
Në fillim