Makneri çpimi tre fazore

Shitet nga: Jani Dje 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Shitet një makineri çpimi tre fazore përdoret nga tornitortë ose marangoza dhe për hapjen e mente shave mund të punoj edhe monofasë .Është e fuqishme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim