Publikuar: Maj 17 2022 10:17

Faleminderit merrjep.al u shit

Publikuar: Maj 17 10:17
Shikime: 30
Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri per marangoza dhe shum vegla dore te ndryshme
makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit makinerit jan kto makineri me 5 procese
Emarkes casadei italjane villa verucchio e prodhuar ne rimini te italis makineria me 5 procese ka kto procese gonjastra pret 100cm frez freza ka 8000 xhiro ne minut plan grose 40 cm gjeresi aksi planit me tre thika dhe tripanin qe cepon brava dyersh dhe cdo lloi cepimesh ka shum lule freze disqe freze dhe 20 cop disqe per gonjaster thika plani rezerv . Kopresor ajri 100 lt . Tripan te math dhe te vogel per cepimin e meteshave te kanatave dhe shum lloi cepimesh . Disk me kend dhe me shesh nga lart . Dhe te gjitha veglat e dores nga 2 her nga 3 her nje pal vegla dore per te punuar ne montim dhe nje pal vegla dore per te punuar ne punishte te perdorura dhe te reja te markave makita devalt metabo itaci Eneill blaken deker inko cdo makineri apo vegel dore esh e ardhur nga greqia . Automat per makineri dhe priza baladeza . Morseta per cdo lloi permase nga me e vogla te me e madhja . Pompa per te vaisur cdo lloi makinerie pompa per te grasatuar cdo lloi makinerie . Kriket per te shtrenguar litar kur ngarkoim makinen ose kamiocinat . Cemimi 14 miljon te gjitha Cemimi esh I diskutushem . Per me shum iformacione na kontaktoni ne numrin e tel 00355692590595 ju faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
30
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355692590595

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione