DHOME FRIGORIFERIKE

4 500 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: ALTIN RESULI 13 Gush 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
-Dhome frigoriferike freskuese dhe ngrirese
-Me dimesione 4 m gjeresi me 3 m gjatesi me 2.5 m lartesi
-Dhoma eshte me panele sanduiç e ardhur nga ITALIA
-Motorri eshte FRANCEZ i ri me 100 ore pune ka bere
-Me garanci 6 mujore eshte brenda garancise.
-ESHTE SHUME I PERSHTASHEM PER LOKALE MODERNE
-SHITET OSE JEPET ME QERA.
CMIMI I DISKUTUESHEM
ALTIN RESULI
0699680748
Leaflet
Në fillim