Vegla Pune profesionale & Servis

Shitet nga: Vegla pune 24 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Durrës
Kemi vegla elektrike nga te gjithe markat Si dewalt Hilti metabo Bosch Makita flex etj Si dhe riparimet r tyre Andresa rreth-rrotullimi I unazes se re ne hyrje te durresit
Vegla pune
0683474281
Leaflet
Në fillim