Starter

Shitet nga: Kadafi Dje 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Durrës
Starter per te ndezur makinen e ardhur nga Zvicrra e kompletuar me kompresor karikues makine dhe me korent ka dhe ndriçim ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim