Rele Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)4 kanale

Shitet nga: Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni) Dje 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 LEK

Komuna: Durrës
Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht.por dhe vec e vec.
Ngarkesa max 2200 Watt.
Cmimi 26 mij lek te vjetra.
Cel 069 73 09 899.
Na ndiqni ne faqen ton ne Instagram.(Materjale Elektrike Durres)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim