Mbrojtesa (Tensionit dhe Rrufet)Posta Falas

Shitet nga: saimir Dje 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Durrës
Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat ,
montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites.
Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v)
vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v).Ose mund te gradohen sipas deshires.Mbrojtesi sic shifet ne foto ka tre llampa sinjalizimi jeshilja tregon nje punim normal,
kurse kur ndizet e kuqja tregon qe tensjoni nuk eshte normal dhe ne menyre automatike
ckycet qe mos te pesojne dem Aparaturat Shtepiake ,ne momentin qe tensjoni normalizohet
mrojtesi kycet perseri dhe i jep tensjon shtepis ky veprim behet nga mrojtesi ne menyre automatike.
Pervec sitemit monofaz kemi dhe mrojtesa per sitemin trefazor .Mbroni shtepite tuaja.Mbrojtesat jepen me Garanci.
Mbrojtes Mono Faz (40A/60A) - 2500 lek te reja.(Me Voltmeter)
Mbrojtes Mono Faz (40A/60A) - 3000 Lek te reja.(Me Voltmeter dhe tregues Rryme + Gradim nga Jasht)
Mbrojtes Tre Fazor 63A - 4000 lek te reja.
Mbrojtes 3Fazor 100A - 5000 lek te reja.

Cel 069 73 09 899.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim