Fluke 325 True Rms (Posta Falas)

165 EUR

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Dje 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje .
Dergesa me poste Falas,pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres.
Cel 069 73 09 899
Cmimi 165 euro
Fluke 325 True Rms
0697309899
Leaflet
Në fillim