Fluke 325 True Rms (Posta Falas)

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Dje 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 2 150 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje .
Dergesa me poste Falas,pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres.
Cel 069 73 09 899
Cmimi 145 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim