disce dhe goma 4 stinet toureg

420 LEK

Shitet nga: Ardi Xheleshi 18 Nën 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Shiten discet me gjith goma per toureg gomat jan ne gjendje temir jan per kater stinet 80% misura 255/55 R18 per me shum kontaktoni dhe ne telefon +355694413124
Ardi Xheleshi
+355694413124
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione