Okazion Shtepi me hipotek

Shitet nga: Dautaj7 22 Gush 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Vlore Lagja 24 Maji
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Vlorë
Okazion shitet shtepia me hipotek dhe e rivlersuar ka truall 280Mkatror shtepia esht 90m + 26m 4 Dhoma, 2 Tualete ,Garazh kollonat per kat te2 me legalizim. Themeli per 3kate
Cel 0694723546
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim