Apartament banimi (2 dhoma+sallon+kuzhine+2banjo)

Shitet nga: Uljana Dje 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Uje i Ftohte, prane hotel Delfin, perballe detit
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Vlorë
Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje dhe mobilje moderne. Nuk eshte shfrytezuar pothuajse fare. Faqja ballore me detin eshte xhami dhe siguron nje pamje magjike te detit qe nga brenda ambjentit te ndenjes. Gjithashtu ballkoni eshte 180 grade mbi det.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim