Kostum deti Mares 5mm

Shitet nga: Kostum deti zhytje Mares 18 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 360 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR   110 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet kostum uji per zhytje Mares,kostumi eshte si i ri,per gjatesi 1.7-1.85 dhe per peshe 75-85 kostumi eshte peshqir nga brenda,super gjendje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim