Elektrik deti per zhytje Spectrium pro

Shitet nga: Elektrik uji Spectrium pro,me drit led 13 Sht 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR   120 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet Elektrik uji per zhytje Spectrium pro profesional me drit te fort led,me bateri te re dhe me fish Samsung qe mund ta karikosh dhe nga makina.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim