Zgare per barbecue

Shitet nga: Andrea Toti 25 Gush 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Vlorë
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Zgare per te pjekur mish, perime, buke etj. Zgara eshte e larte qe mund te piqni duke ndenjur ne kembe.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim