Pushke deti Omer Cayman ET Roller 105

Shitet nga: Eno 12 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 390 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Pushke profesionale e cilesise se larte
E paketuar dhe e pa hapura akoma sic eshte bler ne dyqan..
Marka Omer nje nga markat me t mira ne bote per zhytje..
Cmimi i pa diskutueshem (cmimi ne dyqan shkon deri ne 600 dollar ose 550 euro)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim