Shitet SAUNA ose nderrohet me paisje palestre

Shitet nga: vlore 21 Sht 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Sauna shume pak e perdorur, ne gjendje shume te mire. Prodhim italian, pa avull. Perfitimet e saj jane te pafundme qe nga clirimi i muskujve te lodhur, ndihmon ne qarkullim e gjakut dhe me e rendesishmja ndikon ne reninen ne peshe dhe largon celulitin.
Shitet 1800 euro i diskutushem ose nderohet me paisje sportive.
0699889202
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim