Shes pista profesionale Life Fitness

Shitet nga: Elton 04 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shes 4 pista profesionale Life Fitness 95Ti.
1200 Euro.
3 cope 9500 HR 800 Euro copa
Dhe 6 biçikleta 95Ri nga 300 Euro copa.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim