Biciklet cube

Shitet nga: Aurelio 16 Sht 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Vlorë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: AMS
shes biciklet cube 26'
viti 2016
marsha 8-3
dhe me pjes shimano
cmimi: 300€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim